رده محصول

اضافه کردن: 109 ساختمان 4، اتاق ZhengRunZhou جاده استان جیانگسو شهر ZhenJiang خیابان RunZhou خیابان ChunTianLi مس، چین

کد: 201612

تلفن: + 86-511-80873088

فکس: + 86-511-80873089

جمعیت: +8615862985234

تماس با ما: وانگ جک

ایمیل:jackwang@akwchina.com


CDM6150 بیل مکانیکی زنجیری هیدرولیک

CDM6150 بیل مکانیکی زنجیری هیدرولیک

ساخت ماشین آلات CDM6150 ویژگی های: CDM6150with موتور قوی و قدرتمند و با کیفیت و پیشرفته جریان منفی کنترل سیستم های هیدرولیک برای رسیدن به بهترین قدرت تطبیق و حداقل costand

Detailed description

ویژگی های ماشین آلات CDM6150 ساخت و ساز:

CDM6150with قوی، قوی و با کیفیت بالا موتور و سیستم هیدرولیک پیشرفته جریان منفی کنترل بهترین قدرت تطبیق و حداقل costand را برای رسیدن به بهره وری کار مطلوب را تضمین کند.
CDM6150 است forexcavating به طور گسترده ای استفاده می شود، دست زدن و اتمام زمین یا سنگ برای دیدار با تقاضا از سایت های ساخت و ساز، کارخانه، اشیاء مهندسی و پارک شهری و غیره با شکستن اختیاری چکش تخریب ساختمان جاده تعمیر سطحی و شکستن سنگ می تواند به دست آورد.

موتور های کامینز
اصلی کامینز بالا قدرت، گشتاور بالا و توربو شارژ 4 سیلندر تزریق مستقیم موتور تضمین قابلیت اطمینان بالا و دوام. هوا هوای اینتر کولر سیستم بیش از هوای فشرده می تواند به افزایش محتوای اکسیژن بر احتراق شاخصی. مرکز تزریق سوخت تحت فشار بالای تزریق اجازه می دهد تا یکنواخت سوخت کردن اسپری، احتراق عادی را تضمین می کند و باعث کاهش انتشار گازهای خروجی اگزوز. و موتور با یورو ⅢA انتشار استاندارد اختیاری است.

سیستم فیلترینگ
فیلتر هوای دو عنصر راندمان بالا کیفیت موتور حصار را تضمین می کند. علاوه بر این، فیلتر هوا پیش تصفیه خشن بیش از حصار به فعال کردن عملیات را تحت شرایط کاری غلظت گرد و غبار بالا و طولانی فاصله نگهداری از فیلتر هوا می توانید انجام. جدا کننده نفت و آب و سوخت دو مرحله فیلتر سوخت چند بار برای اطمینان از کیفیت سوخت به موتور تغذیه filtrate.

سیستم خنک کننده
رادیاتور درجه اثر خنک کننده بهتر و خدمات آسان تر می سازد.

نگهداری و سرویس
تعمیر و نگهداری آسان موتور تزریق مستقیم هزینه نگهداری را کاهش می دهد. جهانی خدمات موتور پس از به اشتراک گذاری منابع جهانی را قادر می سازد. این را به منظور ارتقاء بهره وری خدمات رفع نگرانی مشتریان و اطمینان از میزان حضور بیل.

متخصص مدیریت موتور
سرعت موتور 10 چرخ دنده های قابل تنظیم اجازه می دهد تا از طریق پتانسیومتر دریچه گاز و رسیدن به مدیریت دقیق بیش از سرعت موتور را از طریق کنترل دریچه گاز موتور DC سروو موتور. موتور اجازه می دهد تا عملکرد معطل ماندن/شتاب خودرو برای کاهش مصرف سوخت. عملکرد افزایش قدرت لمس، شرایط کار مقاومت بالا می تواند با سهولت اداره می کند.

کنترل حالت
اتخاذ سیستم کنترل جریان منفی یا سیستم کنترل دو پمپ دو مدار قدرت ثابت. اتخاذ سیستم برگزاری رونق و کوسن شیر کنترل نوسان.

توابع
این دستگاه مجهز به توابع سفر مستقیم، تلاقی رونق/بازو، رونق/بازوی برگزاری، اولویت نوسان، نوسان ضد معکوس و بازسازی بازو استوانه است. هر مدار بازگشت بدون دخالت در طول عمل کامپوزیت. حفر بازو و سطل و همچنین بلند و نوسان رونق در همان زمان طی عملیاتی، عملیات موتور سمت چپ و راست در طول سفر مستقل هستند.

شیر کمکی هیدرولیک
شیر اصلی با مجموعه ای از دریچه های آماده به کار به منظور تسهیل در نصب سایر لوازم جانبی مانند چکش شکستن ارائه شده است.

سیستم فیلترینگ
مدار هیدرولیک مجهز به فیلتر روغن هیدرولیک با کیفیت بالا که عمر عناصر هیدرولیک می تواند طولانی است.

اجزای طرح
طراحی ویژه سیستم های هیدرولیک و قطعات محل می تواند به افزایش بهره وری سیستم ماشین. مخزن روغن هیدرولیک پمپ های اصلی و دریچه اصلی است که از نزدیک به خطوط اتصال کوتاه شدن و در نتیجه کاهش افت اصطکاک و فشار خط مرتب شده اند. رادیاتور در سمت راست پشت کابین به طور موثر کاهش سر و صدا، هوای گرم و اگزوز توسط اپراتور دریافت چیده شده است.

سیستم آزمایشی
خلبان پمپ مستقل از پمپ های اصلی و عرضه نفت به سیستم خلبان است که تضمین پایدار و مستقل از خلبان تسهیل مراقبت و کنترل است.

مانیتور
رنگ واقعی چند منظوره مانیتور اجازه می دهد تا زمان واقعی نظارت و نمایش دستگاه دولت سرعت موتور درجه حرارت مایع خنک کننده، روغن سوخت و فشار سطح و غیره.

قدرت کنترل حالت
3 قدرت حالت سنگین قدرت حالت (حالت H)، صرفه جویی در قدرت حالت (حالت S) و نور وظیفه قدرت حالت (حالت L) در تعویض کنید برای کاهش از دست دادن قدرت خواهد شد. ترکیبی از 3 حالت می تواند مصرف سوخت را کاهش می دهد و بهتر شرایط کاری مختلف را تامین کند.

هشدار خودکار گسل
این اجازه می دهد تا ذخیره تا 99,000 قطعات حدود برای تسهیل گسل تماس و استعلام در تعمیر و نگهداری تجهیزات خود تشخیص گسل خودکار صفحه نمایش هشدار و پیام خطا. 3 سطح هشدار نمایش با توجه به شدت خطا وجود دارد.

حفاظت خودرو گرم شدن موتور
حفاظت overheating فعال است اگر درجه حرارت مایع خنک کننده در 102℃ خواهد بود. سپس موتور را نمی flameout در حالی که سیستم سرعت موتور را کاهش دهد. با این حال، اگر درجه حرارت مایع خنک کننده خیلی زیاد باشد، اپراتور باید خاموش کردن دستگاه مورد نیاز و پیدا کردن علل گسل.

حفاظت فشار روغن کم
هنگامی که روغن فشار زیر مقدار استاندارد سوئیچ فشار روغن بسته خواهد شد متن هشدار 3s نمایش و سپس موتور را کم سرعت بیکار را آرام. در چنین مواردی، اپراتور دستگاه مورد نیاز برای محافظت از ماشین خاموش کردن باید.

یادآوری تعمیر و نگهداری خودرو
مانیتور به صورت دوره ای یاد اپراتور تغییر روغن موتور، روغن و فیلتر عنصر در تنظیم فاصله برای حمایت از خدمات معمول.

قاب اصلی
چیدمان مناسب قوی قاب اصلی بهینه سازی استفاده از فولاد.

شاسی
شاسی X به شکل با ساختار جعبه سنگین معرض مکرر المان دیگر محاسبه تحليلي و افزایش استحکام کلی قدرت و گشتاوری مقاومت. شاسی جوش داده شده از پایین صفحات سازه های فولادی با فرایند کلی کنترل کیفیت. جوش بسیار مهم است که به طور کامل به تشخیص خطا و آزمون استرس برای اطمینان از کیفیت محصول قرار داشته است.

آهنگ
دنده و خزنده گهواره در وسط آهنگ لینک وجود دارد. مهر و موم متر نوع برای اطمینان از اثر شونده رول پین و بوش پین با استفاده از. گسترش مسیر زندگی کار به طور موثر.

آهنگ غلطک
آرایش مناسب مسیر غلطک بهتر استرس اعمال شده به مسیر کفش را توزیع می کند.

غلطک های حامل
حامل سیلندر با قابل اعتماد کلی اموال مهر و موم را قادر می سازد عمر طولانی.

دستگاه سفر
استخدام واحد درایو موتور وارداتی با کیفیت بالا و چرخ درایو فرکانس بالا و حرارت کلی تصویب سخت شدن فرآیند به مقاومت عالی سایش لبه خارجی دنده را قادر می سازد.

کوسن idler
کوسن idler با کیفیت بالا آب بندی عناصر موثر تضمین آب بندی فشار داخل بلوک سیلندر، چشمه به معرض حرارتی ویژه مقاومت خستگی عالی اجازه می دهد تا.

کابین شوک جذب سیستم
صدف کابین به پلت فرم از طریق مواد ضربه گیر متشکل از روغن های سیلیکون و لاستیک برای از بین بردن لرزش، کاهش سر و صدا و راحتی عملیات را تضمین می کند نصب شده است.

کابین ساختار خارجی
پشت بام و هر دو طرف کابین توسط لوله های فولادی به منظور افزایش مقاومت خستگی و نوسانات ظرفیت تقویت شده. ساختار حفاظت شی سقوط کابین جلو به طور مستقیم برای تسهیل برداشتن و در نتیجه فعال کردن دستگاه برای انطباق با شرایط کاری و شرایط ایمنی مشخص شده پیچ و مهره ای است.

ویندوز
شیشه ای به کابین به طور مستقیم بدون قاب به میدان بصری بزرگ چسبیده است. اجازه دهید windows تنظیم رایگان برای باز کردن/جلو و بالای پنجره و شیشه جلو اتومبیل, بستن علاوه بر این، شیشه جلو را می توان به سقف بالا اپراتور مجموعه.

برف پاک کن جلو
برف پاک کن واقع در مقابل کابین ستون بزرگ شدن میدان دید اپراتور، اجازه می دهد تا حالت عملیات مستمر و متناوب.

امن و راحت کابین
کابین نوع تقویت ستون چپ تحت نظر و موافق با 15012117-2: 2008 و مطابق با کابین اختیاری کالاهاي توليد شده. 15010262:1998 برای اطمینان از ایمنی اپراتور. فضای کابین 2.7m3 عملیات بیل را راحت می کند. چیدمان مناسب کنترل عناصر داخل کابین اجازه می دهد تا عملیات آسان.

تجهیزات کابین استاندارد
کابین داخل شامل سیگار فندک خاکستر سینی نگهدارنده فنجان کت قلاب، cubbyhole و ذخیره سازی قفسه، که افزایش راحتی عملکرد.

سیستم/ج
کارایی بالا و سالم/ج اجازه گردش هوا. صفحه کنترل مختصر و آسان مطبوعات کلیدی عملیات جهت چند/ج خروجی هوا امکان تنظیم سرعت کابین داخل دما و سریع defrosting. حالت خود تشخیص گسل نگهداری/ج تسهیل.

صندلی های لوکس
صندلی نوع سیستم تعلیق راحت با تعدیل کننده هیدرولیکی ارائه seatback گسترده ای اجازه می دهد تا حمایت کمر و مشخصات منحنی را قادر می سازد راحت سواری تنظیم چند مرحله راه چند آهنگ دو اسلاید اپراتورهای مختلف برای پیدا کردن بهترین وضعیت را قادر می سازد، فضای گسترده پدال کشش بدن رایگان اجازه می دهد و اپراتور از مدت ها عملیات خستگی را تسکین می دهد.

جوی استیک قفل ایمنی
جوی استیک قفل ایمنی هیدرولیک در خارج از کادر سمت چپ کاربردي در کابین قرار دارد. تنها وقتی است جوی استیک در موقعیت است که عمل اشتباه می تواند در راه موثر جلوگیری از کنترل دستگاه فعال است.

اهرم های کنترل
طراحی مناسب کنترل اهرم تلاش عامل اصل اهرم را ذخیره می کند، طراحی ارگونومیک را قادر می سازد به حفظ وضعیت طبیعی مچ دست و بازوی اپراتور. سکته مغزی جوی استیک متوسط درجه خستگی را تسکین می دهد و کنترل دقیق را تضمین می کند.

سوئیچ کنترل پنل
صفحه کنترل در جعبه چپ خلبان در طرح موجز و زیبایی و عملکرد ضربه زدن به کلید آسان است.

بوم و بازو
برای مقابله با بالا در طول عملیات، تیم طراحی و توسعه LONKING تصویب طراحی محافظه کارانه تر فلسفه، حفظ ضریب ایمنی بالاتر استخدام تحلیل المان محدود، محاسبه و طراحی بهينه توسعه بوم و بازو را به پایان برساند و استحکام بالا فولاد كم آلياژي سازه برای ساخت بوم و بازو را انتخاب می کند.

پین رول
شفت پین عنصر اصلی برای اتصال دستگاه های کار است. LONKING انتخاب تامین کنندگان حرفه ای پین شفت و شفت پین را به تشخیص دقیق خطا برای اطمینان از کیفیت موضوع. شفت پین بیل LONKING کت آبکاری کروم ضخامت و سطح بالا پایان. درمان ویژه مقاومت بسیار بالا و مقاومت در برابر خوردگی را قادر می سازد.

سطل
بدن سطل ساخته شده از پایین و سختی بالا مواد و ساختار خارجی مقاومت بالا و فولادهای مقاوم در برابر سایش که تمام سطل های تقویت شده ساخته شده است. این بیل هیدرولیکی سطل های مختلف گزینه های برای دیدار با خواسته های مختلف کار را فراهم می کند.

سرویس و نگهداری آسان
طراحی و چیدمان CDM6150 ارائه راحتی برای نگهداری فرد را در نظر گرفته است. اکثر مکان های نگهداری را می توان از سطح زمین به نگهداری سریع و بالا بهره وری دیده شده است. 3 درب های جانبی را می توان در طول معمول بازرسی و نگهداری باز و هر نقطه سرویس در دسترس آسان است. نکات نگهداری هستند به وضوح مشخص شده، آسان به کار گیرند. عناصر الکتریکی در جعبه کنترل موتور در کابین به منظور تسهیل در نگهداری متمرکز شدند.

تعمیر و نگهداری طولانی و چرخه خدمات
سرویس و نگهداری چرخه CDM6150 به کاهش مجموعه بخش نگهداری و افزایش دسترسی طولانی شده است.


مشخصاتCDM6150
موتورمدلCummins4BTAA3.9 جCumminsQSB4.5قدرت86 کیلو وات (117hp) /2200 دور در دقیقه90 کیلو وات (122hp) /2200 دور در دقیقهحداکثر. گشتاور424 N.m/1600 دور در دقیقه489 N.m/1500 دور در دقیقه× سکته مغزی با مته سوراخ کردن102 × 120 میلی متر107 mm × 124 میلیمترجابه جایی3.9 L4.5 لیترنظردارای قدرت در ارتفاع 2300 متر حفظ.وزن عملیاتیخلاصهوزن: 14000 کیلوگرم وزن عامل عامل شامل وزن 4600 متر استاندارد رونق بازوي استاندارد 2500 میلی متر، 0.56m3 استاندارد سطل،
500 mm آهنگ کفش, لیز کننده نفت و خنک کننده و مخزن روغن دیزل کامل و بقیه تنظیمات استاندارد واحد...فشار زمین45 kPaظرفیت مایعمخزن سوخت270 لسیستم خنک کننده23 Lروغن موتور14 لنوسان درایو واحد1.8 لیترسفر دنده2 × 2.5 Lمخزن روغن هیدرولیک159 لنوسان سازخلاصهگشتاور بالا پیستون موتور و درایو 2 مرحله کاهش دهنده سیاره ای. ترمز داخل موتور بارگذاری می شود توسط
بهار و منتشر شده توسط واحد هیدرولیک. ترمز خودکار موجود است که نوسان کنترل اهرم موقعیت خنثی است.سرعت چرخش11.9 دور در دقیقهسفر درایوخلاصهمجتمع 2 سرعت پیستون هیدرولیک درایو موتور و کاهش دهنده، موتور و هیدرولیک لوله قرار گرفته
داخل قاب آهنگ برای جلوگیری از آسیب ناشی از سطح جاده ناهموار. موتور داخل با ارائه
ترمز و شوک جذب دریچه خدمات برای اطمینان از اجرای روان و توقف و ترمز قابل اعتماد.سرعت Taveling3.34-5.5 کیلومتر/ساعتGradeability35°(70%)MaximumTraction113 kNسفر سازعرض استاندارد مسیر کفش500 mmنه. مسیر کفش43 (هر طرف)نه. از carrierrollers2 (هر طرف)نه. از غلطک آهنگ7 (هر طرف)سیستم های هیدرولیکپمپ های اصلیپمپ های دوبلکس پیستون محوری متغیرپمپ های آزمایشیپمپ دنده (یکپارچه در پمپ های اصلی)حداکثر. جریان سیستم2 × 120 L / minحداکثر. فشار تجهیزات34.3 MPaحداکثر. خلبان فشار3.9 MPaتجهیزات عاملهر عمل ماشین تحت کنترل خلبان است. اهرم مناسب کنترل حرکت رونق و سطل در حالی که
اهرم چپ نوسان بازو حرکت و بالای ساختار کنترل می کند. خلبان والف پا با اهرم ارائه شده است
جوی استیک برای کنترل ماشین سفر یا پا و یا دستگیره چرخش. سفر تغییر دنده برقی کنترل سوئیچ تصویب.سیستم های برقسیستم ولتاژ: 24 V باتری: 12 V 120 A × 2


حجم حمل و نقل
تقریبی از اندازه های زیر که از تجهیزات پیکربندی استاندارد است.


رونق طول (میلی متر)4600
طول بازو (میلی متر)2500
length(mm) حمل و نقل7930
ب height(mm) کل حمل و نقل3070
ج فاصله Tumblers (میلی متر)2880
د دم دشت radius(mm)2250
e وزنه تعادل زمین clearance(mm)924
دكتر آهنگ gauge(mm)1990
g کل حمل و نقل width(mm)2590
ساعت بالای ساختار width(mm)2500
من کفش مسیر استاندارد width(mm)500
ج حداقل زمین clearance(mm)422
کابین height(mm)2868


محدوده عملیاتی
زیر اندازه تقریبی tothat تجهیزات پیکربندی استاندارد است.


رونق طول (میلی متر)4600
طول بازو (میلی متر)2500
aMax. حفر radius(mm):8336
ب حداکثر. حفر depth(mm):5542
ج حداکثر. حفر height(mm):8343
d Max. آزادسازی height(mm):6160
e حداکثر. حفر شعاع در ground(mm):8214
حداکثر. سطل force-ISO(kN) برک آوت:132.4
حداکثر. بازوی برک آوت force-ISO(kN):85.6


تجهیزات استاندارد
موارد تجهیزات زیر بخشی از تجهیزات کاملا استاندارد است. علاوه بر این، به تغییر پیکربندی استاندارد همراه با اصلاح محصول خواهد شد.
برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس عامل محلی.
دینامنوع سیستم تعلیق قابل تنظیم صندلی
پلت فرم کار لامپ (2)جمع شدن کمربند
رونق کار لامپ (1)زیر سیگاری و فندک سیگار
ضد آب کانکتور برقدارنده جام
اصلی موتور یانمار،/ ج سیستم با سرعت defrosting
فیلتر هوا مهر و موم شعاعیدو پدال های اضافی را می توان نصب شده است
هوا prefilterجوی استیک قفل ایمنی هیدرولیک
جدا کننده نفت و آبرادیو
فیلتر سوختپرونده جیبی
اشتراک دیوار رادیاتور با تمیز کردن فضایکت و کلاه قلاب
مخزن سوخت با حجم بالاشبکه رک
شیر کمکی هیدرولیک (1)تجهیزات نورپردازی داخلی
خودکار چرخش ترمز دستیدو بلندگوی استریو
رونق/بازوی برگزاری کنترل عملکردپنجره سقفی openable
وزنه تعادلبرف پاک کن و واشر
قفل درب و قفل جلدپنجره پشتی (فرار و خروج)
کندانسور ثابت/جچکش فرار
بازوی فعال سازی مجدد مدارحصیر کف لاستیکی قابل شستشو
سفر دو سرعتآتش نشانی
جلو idler و idler کوسننمایشگر گرافیکی
رانندگی چرخنمایش تاریخ و زمان
چرخش مرکزی متصل کنندهنمایش وضعیت دستگاه
آهنگ نگهباننمایش ساعت کار
دستهء صندلی صندلی قابل تنظیمنمایش سرعت موتور فعلی
هوایی و مهار (بدون در نظر گرفتن گوینده رادیو)پیام هشدار


غیر تجهیزات استاندارد
تجهیزات اختیاری ممکن است متفاوت از این کتابچه راهنمای کاربر. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس عامل محلی.
سطلعامل کنسولشاسیواحد هیدرولیک کمکی و خط لوله
سطل های باریک 0.1 m³ کلی سطل 0.25 m³ کلی سطل 0.36 m³ کلی سطل 0.39 m³ سست materialbucket 0.42 m³کار با چراغ های هشدار دهنده500 میلی متر سه کفش grouserشکستن خط لوله چکش
سقف کابین حفاظت از شبکه600 میلی متر سه کفش grouserچکش هیدرولیک شکستن
کابین جلو پایان نیمه حفاظت از شبکهلاستیک آهنگ بلوک
تاکسی جلویی انتگرال حفاظت از شبکهدستگاه هشدار دهنده سفر


Hot Tags: بیل مکانیکی زنجیری هیدرولیک cdm6150, چین, تولید کنندگان تامین کنندگان کارخانه قیمت پایین بهترین, محصولات
محصولات مرتبط
Feedback