رده محصول

اضافه کردن: 109 ساختمان 4، اتاق ZhengRunZhou جاده استان جیانگسو شهر ZhenJiang خیابان RunZhou خیابان ChunTianLi مس، چین

کد: 201612

تلفن: + 86-511-80873088

فکس: + 86-511-80873089

جمعیت: +8615862985234

تماس با ما: وانگ جک

ایمیل:jackwang@akwchina.com


CDM6225 بیل مکانیکی زنجیری هیدرولیک

CDM6225 بیل مکانیکی زنجیری هیدرولیک

ساخت ماشین آلات CDM6225 ویژگی های: CDM6225 با موتور قوی و قدرتمند و با کیفیت و پیشرفته جریان منفی کنترل سیستم هیدرولیک برای رسیدن به بهترین قدرت تطبیق و حداقل costand

Detailed description

ویژگی های ماشین آلات CDM6225 ساخت و ساز:

CDM6225 با موتور قوی و قدرتمند و با کیفیت و پیشرفته جریان منفی کنترل سیستم هیدرولیک بهترین قدرت تطبیق و حداقل costand تضمین بهره وری بهینه کار کردن برای رسیدن به.
CDM6225 forexcavating به طور گسترده ای استفاده می شود، دست زدن و اتمام زمین یا سنگ برای دیدار با تقاضا از سایت های ساخت و ساز، کارخانه، اشیاء مهندسی و پارک شهری است. با سطل اختیاری, انتقال مواد, سطح پایان، خندق حفاری و رودخانه البته تمیز کردن، با چکش شکستن اختیاری می تواند دست، تخریب ساختمان و تعمیر سطح جاده و شکستن سنگ می تواند به دست. اعضای سازه ای برای محاسبه تحليلي مکرر برای اطمینان از استحکام و قدرت است که می تواند کنار آمدن با شرایط کار سخت قرار داشته است.

کامینز 6BTAA5.9 C
اصلی کامینز بالا قدرت، گشتاور بالا و توربو شارژ موتور 6 سیلندر تزریق مستقیم تضمین قابلیت اطمینان بالا و دوام. هوا شارژ سیستم خنک کننده بیش از هوای فشرده می تواند محتوای اکسیژن بر احتراق شاخصی بالا ببرد. مرکز تزریق سوخت تحت فشار تزریق بالا اجازه می دهد تا یکنواخت سوخت کردن اسپری، احتراق عادی را تضمین می کند و انتشار گازهای اگزوز را کاهش می دهد.

سیستم فیلترینگ
فیلتر هوای دو عنصر راندمان بالا کیفیت موتور حصار را تضمین می کند. علاوه بر این، فیلتر هوا پیش تصفیه خشن بیش از حصار به فعال کردن عملیات را تحت شرایط کاری با کیفیت بد هوا و طولانی فاصله نگهداری از فیلتر هوا می توانید انجام. جدا کننده نفت و آب و سوخت دو مرحله فیلتر سوخت چند بار برای اطمینان از کیفیت سوخت به موتور تغذیه filtrate.

سیستم خنک کننده
درجه رادیاتور خنک کننده باعث اثر بهتر خنک کننده و سرویس آسان تر.

نگهداری و سرویس
تعمیر و نگهداری آسان موتور تزریق مستقیم هزینه نگهداری را کاهش می دهد. جهانی خدمات موتور پس از به اشتراک گذاری منابع جهانی را قادر می سازد. این خواهد بود به افزایش بهره وری خدمات مشتریان نگران این سرویس برای از بین بردن و اطمینان از میزان حضور بیل.

متخصص مدیریت موتور
سرعت موتور 10 چرخ دنده های قابل تنظیم اجازه می دهد تا از طریق پتانسیومتر دریچه گاز و رسیدن به مدیریت دقیق بیش از سرعت موتور را از طریق کنترل دریچه گاز موتور DC سروو موتور. موتور اجازه می دهد تا عملکرد معطل ماندن/شتاب خودرو برای کاهش مصرف سوخت. عملکرد افزایش قدرت لمس، شرایط کار مقاومت بالا می تواند با سهولت اداره می کند.

کنترل حالت
تصویب دو پمپ دو مدار قدرت کل سیستم کنترل بالغ و قابل اعتماد اروپا و امریکا تکنولوژی کنترل جریان، شیر برقی متناسب با مقررات مربوط به کنترل دو مرحله فشار شیر اصلی سرریز.

توابع
این دستگاه اجازه می دهد تا عملکرد مستقیم سفر رونق/armconfluence رونق/بازوی برگزاری نوسان اولویت swinganti معکوس و بازسازی ofarm سیلندر. هر مدار بدون دخالت در طول عمل کامپوزیت. حفر بازو و سطل و همچنین بلند و نوسان رونق در همان زمان طی عملیاتی، عملیات موتور سمت چپ و راست در طول سفر مستقل هستند.

شیر کمکی هیدرولیک
شیر اصلی با مجموعه ای از دریچه های آماده به کار به منظور تسهیل در نصب سایر لوازم جانبی مانند چکش شکستن ارائه شده است.

سیستم فیلترینگ
مدار هیدرولیک مجهز به فیلتر روغن هیدرولیک با کیفیت بالا که عمر عناصر هیدرولیک می تواند طولانی است.

اجزای طرح
طراحی ویژه سیستم های هیدرولیک و قطعات محل می تواند به افزایش بهره وری سیستم ماشین. مخزن روغن هیدرولیک پمپ های اصلی و دریچه اصلی است که از نزدیک به خطوط اتصال کوتاه شدن و در نتیجه کاهش افت اصطکاک و فشار خط مرتب شده اند. رادیاتور در سمت راست پشت کابین به به طور موثر کاهش سر و صدا، هوای گرم و گاز توسط اپراتور دریافت اگزوز چیده شده است.

سیستم آزمایشی
خلبان پمپ مستقل از پمپ های اصلی و عرضه نفت به سیستم خلبان است که کنترل پایدار و مستقل خلبان را تضمین و تسهیل نگهداری است.

مانیتور
رنگ واقعی چند منظوره مانیتور اجازه می دهد تا زمان واقعی نظارت و نمایش دستگاه دولت سرعت موتور درجه حرارت مایع خنک کننده، روغن سوخت و فشار سطح و غیره.

قدرت کنترل حالت
3 قدرت قادر به تعویض روشهای سنگین قدرت حالت (حالت H)، صرفه جویی در قدرت حالت (حالت S) و نور وظیفه قدرت حالت (حالت L) در می خواهد به از دست دادن قدرت سیستم را کاهش دهد. ترکیبی از 3 حالت می تواند مصرف سوخت را کاهش می دهد و بهتر شرایط کاری مختلف را تامین کند.

هشدار خودکار گسل
این اجازه می دهد تا ذخیره تا 99,000 قطعات حدود برای تسهیل گسل تماس و استعلام در تعمیر و نگهداری تجهیزات خود تشخیص گسل خودکار صفحه نمایش هشدار و پیام خطا. 3 سطح هشدار نمایش با توجه به شدت خطا وجود دارد.

حفاظت خودرو گرم شدن موتور
حفاظت overheating فعال است اگر درجه حرارت مایع خنک کننده در 102℃ خواهد بود. در حالی که سیستم سرعت موتور را کاهش دهد پس از آن موتور نمی خواهد شد اخور. با این حال، اگر درجه حرارت مایع خنک کننده خیلی زیاد باشد، اپراتور باید خاموش کردن دستگاه مورد نیاز و پیدا کردن علل گسل.

حفاظت فشار روغن کم
هنگامی که روغن فشار زیر مقدار استاندارد، سوئیچ فشار روغن بسته خواهد شد، هشدار متن 3 نمایش s و سپس موتور را آهسته به سرعت کم بیکار. در چنین مواردی باید اپراتور خاموش کردن ماشین به عنوان مورد نیاز.

یادآوری تعمیر و نگهداری خودرو
مانیتور به صورت دوره ای یاد اپراتور تغییر روغن موتور، روغن و فیلتر عنصر در تنظیم فاصله برای حمایت از خدمات معمول.

قاب اصلی
چیدمان مناسب قوی قاب اصلی بهینه سازی استفاده از فولاد.

شاسی
Undercarriagewith X به شکل ساختار جعبه سنگین معرض مکرر المان دیگر محاسبه تحليلي و افزایش استحکام کلی قدرت و گشتاوری مقاومت. شاسی جوش داده شده از پایین صفحات سازه های فولادی با فرایند کلی کنترل کیفیت. جوش بسیار مهم است که به طور کامل به تشخیص خطا و آزمون استرس برای اطمینان از کیفیت محصول قرار داشته است.

آهنگ
دنده و خزنده گهواره در وسط آهنگ لینک وجود دارد. مهر و موم متر نوع برای اطمینان از اثر شونده پین و پین سوئیت با استفاده از. گسترش مسیر زندگی کار به طور موثر.

دستگاه سفر
استخدام واحد درایو موتور وارداتی با کیفیت بالا و چرخ درایو فرکانس بالا و حرارت کلی تصویب سخت شدن فرآیند به مقاومت عالی سایش لبه خارجی دنده را قادر می سازد.

کوسن idler
کوسن idler با کیفیت بالا آب بندی عناصر موثر تضمین آب بندی فشار داخل بلوک سیلندر، چشمه به معرض حرارتی ویژه مقاومت خستگی عالی اجازه می دهد تا.

کابین شوک جذب سیستم
صدف کابین به پلت فرم از طریق مواد ضربه گیر متشکل از روغن های سیلیکون و لاستیک برای از بین بردن لرزش، کاهش سر و صدا و راحتی عملیات را تضمین می کند نصب شده است.

کابین ساختار خارجی
پشت بام و هر دو طرف کابین توسط لوله های فولادی به منظور افزایش مقاومت خستگی و نوسانات ظرفیت تقویت شده. ساختار حفاظت شی سقوط کابین جلو به طور مستقیم برای تسهیل برداشتن و در نتیجه فعال کردن دستگاه برای انطباق با شرایط کاری و شرایط ایمنی مشخص شده پیچ و مهره ای است.

ویندوز
شیشه ای به کابین به طور مستقیم بدون قاب به میدان بصری بزرگ چسبیده است. اجازه دهید windows تنظیم رایگان برای باز کردن/جلو و بالای پنجره و شیشه جلو اتومبیل, بستن علاوه بر این، شیشه جلو را می توان به سقف بالا اپراتور مجموعه.

برف پاک کن جلو
برف پاک کن واقع در مقابل کابین ستون بزرگ شدن میدان دید اپراتور، اجازه می دهد تا حالت عملیات مستمر و متناوب.

امن و راحت کابین
کابین نوع تقویت ستون چپ تحت نظر و موافق با 15012117-2: 2008 و مطابق با کابین اختیاری کالاهاي توليد شده. 15010262:1998 برای اطمینان از ایمنی اپراتور. فضای کابین 2.7m3 عملیات بیل را راحت می کند. چیدمان مناسب کنترل عناصر داخل کابین اجازه می دهد تا عملیات آسان.

تجهیزات کابین استاندارد
کابین داخل شامل سیگار فندک خاکستر سینی نگهدارنده فنجان کت قلاب، cubbyhole و ذخیره سازی قفسه، که افزایش راحتی عملکرد.

سیستم/ج
کارایی بالا و سالم/ج اجازه گردش هوا. صفحه کنترل مختصر و آسان مطبوعات کلیدی عملیات جهت چند/ج خروجی هوا امکان تنظیم سرعت کابین داخل دما و سریع defrosting. حالت خود تشخیص گسل نگهداری/ج تسهیل.

صندلی های لوکس
صندلی نوع سیستم تعلیق راحت با تعدیل کننده هیدرولیکی ارائه seatback گسترده ای اجازه می دهد تا حمایت کمر و مشخصات منحنی را قادر می سازد راحت سواری تنظیم چند مرحله راه چند آهنگ دو اسلاید اپراتورهای مختلف برای پیدا کردن بهترین وضعیت را قادر می سازد، فضای گسترده پدال کشش بدن رایگان اجازه می دهد و اپراتور از مدت ها عملیات خستگی را تسکین می دهد.

جوی استیک قفل ایمنی
جوی استیک قفل ایمنی هیدرولیک در خارج از کادر سمت چپ کاربردي مرکز در کابین قرار دارد. تنها وقتی است جوی استیک در موقعیت است که عمل اشتباه می تواند در راه موثر جلوگیری از کنترل دستگاه فعال است.

اهرم های کنترل
طراحی مناسب کنترل اهرم تلاش عامل اصل اهرم را ذخیره می کند، طراحی ارگونومیک را قادر می سازد به حفظ وضعیت طبیعی مچ دست و بازوی اپراتور. سکته مغزی جوی استیک متوسط درجه خستگی را تسکین می دهد و کنترل دقیق را تضمین می کند.

سوئیچ کنترل پنل
صفحه کنترل در جعبه چپ خلبان در طرح موجز و زیبایی و عملکرد ضربه زدن به کلید آسان است.

بوم و بازو
برای مقابله با بالا در طول عملیات، تیم طراحی و توسعه LONKING تصویب بسیاری از ایده های طراحی به روز، حفظ ضریب ایمنی بالاتر، تحلیل المان محدود، محاسبه و طراحی بهینه برای توسعه بوم و بازو پایان استخدام و استحکام بالا فولاد كم آلياژي سازه برای ساخت بوم و بازو را انتخاب می کند.

پین شفت
پین شفت عناصر هسته برای اتصال تجهیزات کار است. LONKING انتخاب تامین کنندگان حرفه ای پین شفت و شفت پین را به تشخیص دقیق خطا برای اطمینان از کیفیت موضوع. شفت پین بیل LONKING کت آبکاری کروم ضخامت و سطح بالا پایان. درمان ویژه مقاومت بسیار بالا و مقاومت در برابر خوردگی را قادر می سازد.

سطل
بدن سطل ساخته شده از پایین و سختی بالا مواد و ساختار خارجی مقاومت بالا و فولادهای مقاوم در برابر سایش که تمام سطل های تقویت شده ساخته شده است. این بیل هیدرولیکی سطل های مختلف گزینه های برای دیدار با خواسته های مختلف کار را فراهم می کند.

سرویس و نگهداری آسان
طراحی و چیدمان CDM6225 نظر به فراهم کردن راحتی برای پرسنل تعمیر و نگهداری. اکثر مکان های نگهداری را می توان از سطح زمین به نگهداری سریع و بالا بهره وری دیده شده است. 3 درب های جانبی را می توان در طول معمول بازرسی و نگهداری باز و هر نقطه سرویس در دسترس آسان است. نکات نگهداری هستند به وضوح مشخص شده، آسان به کار گیرند. عناصر الکتریکی در جعبه کنترل موتور در کابین به منظور تسهیل در نگهداری متمرکز شدند.

تعمیر و نگهداری طولانی و چرخه خدمات
سرویس و نگهداری چرخه CDM6225 به کاهش مجموعه بخش نگهداری و افزایش دسترسی طولانی شده است.


مشخصاتCDM6225
موتورمدلCummins6BTAA5.9 جقدرت112kW (150hp) دور 1950حداکثر. گشتاور614 N.m/1500 دور در دقیقه× سکته مغزی با مته سوراخ کردن102 × 120 میلی مترجابه جایی5.9 لیترنظردارای قدرت در ارتفاع 2300 متر حفظ.وزن عملیاتیخلاصهوزن: 21800 کیلوگرم وزن عامل عامل شامل وزن 5675 mm استاندارد رونق بازوي استاندارد 2920 متر،
سطل استاندارد 1.1m3 600 ميلي آهنگ کفش، روغن، خنك كننده، مخزن نفت دیزل کامل و بقیه تنظیمات استاندارد واحد.فشار زمین51 kPaظرفیت مایعمخزن سوخت380 لیترسیستم خنک کننده23 Lروغن موتور18 Lنوسان درایو واحد3.8 لیترسفر دنده2 × 3.3 Lمخزن روغن هیدرولیک280 لیترنوسان سازگشتاور بالا پیستون موتور و درایو 2 مرحله کاهش دهنده سیاره ای. ترمز داخل موتور بارگذاری می شود توسط
بهار و منتشر شده توسط واحد هیدرولیک. ترمز خودکار موجود است که نوسان کنترل اهرم موقعیت خنثی است.سرعت چرخش: 11.6 rpmسفر درایوخلاصهمجتمع 2 سرعت پیستون هیدرولیک درایو موتور و کاهش دهنده، موتور و هیدرولیک لوله داخل قاب مسیر مرتب شده اند
برای جلوگیری از آسیب ناشی از سطح جاده ناهموار موتور داخل با سرویس ترمز و شوک جذب ارائه شده
شیر برای اطمینان از اجرای روان و توقف و ترمز قابل اعتماد.سرعت Taveling3.0-5.2 km/hGradeability35°(70%)MaximumTraction222 kNسفر سازعرض استاندارد مسیر کفش600 میلی مترنه. مسیر کفش47 (هر طرف)نه. از carrierrollers2 (هر طرف)نه. از غلطک آهنگ8 (هر طرف)سیستم های هیدرولیکپمپ های اصلیپمپ های دوبلکس پیستون محوری متغیرپمپ های آزمایشیپمپ دنده (یکپارچه در پمپ های اصلی)حداکثر. جریان سیستم2 × 208 L / minحداکثر. فشار تجهیزات34.3 MPaحداکثر. خلبان فشار3.9 MPaتجهیزات عاملهر عمل ماشین تحت کنترل خلبان است. اهرم مناسب کنترل حرکت رونق و سطل در حالی که
اهرم چپ نوسان بازو حرکت و بالای ساختار کنترل می کند. خلبان والف پا با اهرم ارائه شده است
جوی استیک برای کنترل ماشین سفر یا پا و یا دستگیره چرخش. سفر تغییر دنده برقی کنترل سوئیچ تصویب.سیستم های برقسیستم ولتاژ: 24 V باتری: 12 V 120 A × 2


حجم حمل و نقل
تقریبی از اندازه های زیر که از تجهیزات پیکربندی استاندارد است.رونق طول (میلی متر)5675
طول بازو (میلی متر)2920
length(mm) حمل و نقل9459
ب height(mm) کل حمل و نقل3200
ج فاصله Tumblers (میلی متر)3462
د دم دشت radius(mm)2750
e وزنه تعادل زمین clearance(mm)1061
دكتر آهنگ gauge(mm)2200
g کل حمل و نقل width(mm)2809
ساعت بالای ساختار width(mm)2740
من کفش مسیر استاندارد width(mm)600
ج حداقل زمین clearance(mm)478
کابین height(mm)2980


محدوده عملیاتی
زیر اندازه تقریبی tothat تجهیزات پیکربندی استاندارد است.


رونق طول (میلی متر)5675
طول بازو (میلی متر)2920
aMax. حفر radius(mm):9879
ب حداکثر. حفر depth(mm):6570
ج حداکثر. حفر height(mm):9292
d Max. آزادسازی height(mm):6651
e حداکثر. حفر شعاع در ground(mm):9738
حداکثر. سطل force-ISO(kN) برک آوت:158
حداکثر. بازوی برک آوت force-ISO(kN):105
تجهیزات استاندارد تجهیزات موارد زیر بخشی از تجهیزات استاندارد کل CDM6225 است. علاوه بر این، خواهد شد پیکربندی استاندارد
همراه با اصلاح محصول را تغییر دهید. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس عامل LONKING محلی.
50 دینامهوایی و مهار (بدون در نظر گرفتن گوینده رادیو)
لامپ بستر های نرم افزاری کار (1)نوع سیستم تعلیق قابل تنظیم صندلی
رونق کار لامپ (2)جمع شدن و کمربند (عرض 2")
پمپ های گازخاکستر سینی و سیگار فندک
انتقال قدرتدارنده جام
اصلی موتور های کامینز/ ج سیستم اجازه می دهد سریع defrosting
فیلتر هوا مهر و موم شعاعیجوی استیک قفل ایمنی هیدرولیک
هوا prefilterرادیو
جدا کننده نفت و آبپرونده جیبی
فیلتر سوختکت و کلاه قلاب
اشتراک دیوار رادیاتور با تمیز کردن فضایذخیره سازی سمت چپ
مخزن سوخت با حجم بالاتجهیزات نورپردازی داخلی
شیر کمکی هیدرولیک (1)دو بلندگوی استریو
خودکار چرخش ترمز دستیپنجره سقفی openable
رونق/Armholding کنترل عملکردبرف پاک کن و واشر
وزنه تعادلکابین سیستم تصفیه و تهویه فشار مثبت
کلاه سر گذاشتن بالاپنجره پشتی (فرار و خروج)
قفل درب و قفل جلدچکش فرار
کندانسور ثابت/جحصیر کف لاستیکی قابل شستشو
بازوی فعال سازی مجدد مدارآتش نشانی
رونق/Armconfluenceصفحه نمایش رنگی گرافیک
راست مدار سفر هیدرولیکانتخاب حالت اقتصادی
سفر دو سرعتنمایش تاریخ و زمان
جلو idler و idler کوسننمایش وضعیت دستگاه
تریلر حلقه در پایه قابیاد نمایش ساعت کار تعمیر و نگهداری
رک گارد زنجیره اینمایش سرعت موتور فعلی
دستهء صندلی صندلی قابل تنظیمپیام هشدار


غیر تجهیزات استاندارد تجهیزات اختیاری ممکن است متفاوت از این کتابچه راهنمای کاربر. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس عامل LONKING محلی.
سطلعامل کنسولشاسیواحد هیدرولیک کمکی و خط لوله
راک سنگین سطل 0.8m³、 مواد شل سطل در 2.0 m³کار با چراغ های هشدار دهنده700 میلی متر سه کفش grouserشکستن خط لوله چکش
سقف کابین حفاظت از شبکه800 میلی متر سه کفش grouserچکش هیدرولیک شکستن
کابین جلو حفاظت از شبکهلاستیک آهنگ بلوک
دستگاه هشدار دهنده سفر


Hot Tags: بیل مکانیکی زنجیری هیدرولیک cdm6225, چین, تولید کنندگان تامین کنندگان کارخانه قیمت پایین بهترین, محصولات
محصولات مرتبط
Feedback